+7 7132 00 00 00

Руководство. Педагогический состав

Работники  миницентра

Воспитатели:

  1. Акмурзина Жулдыз Нургалиевна
  2. Кундакова Салтанат Сейлхановна
  3. Шакратова Зухра Куанышовна
  4. Тулеуова Багила Дюсенгалиевна

Помощники воспитателя:

  1. Тобағабылова  Айгүл Тыныштықбайқызы
  2. Карашева Алтын Отызбековна
  3. Тулениязова Бахадгуль

Руководители методических объединений          

  1. Ажибаева  Гульзия Усенхановна – қоғамдық-гуманитарлық пәндер бірлестігі
  2. Бекмағанбетова Гулназ Қуандыковна –жаратылыстану пәндер бірлестігі
  3. Мамбетова Анар Алгиновна –бастауыш пәндер бірлестігі
  4. Акимжанова Гүлсезім Асанханқызы-эстетикалық пәндер бірлестігі
  5. Бекмұратова Нұргүл Мейрамбайқызы-класс жетекшілер бірлестігі

Мектептің әкімшілік қызметкерлері

  1. Мектеп директоры –Досжанова Маншук Болатовна
  2. Оқу ісінің меңгерушісі –Сейтова Лида Амантаевна
  3. Тәрбие ісінің меңгерушісі –Шалабаева Дания Ниязмановна
  4. АӘД –Бүркітбаев Жәнібек Дүбірұлы             
  5. Әлеуметтік педагог –Дайрабаева Бақыт Дуйсенбаевна
  6. Логопед –Тажибаева Мөлдір Қуандыковна
  7. Секретарь –Кабылбаева Сауле Сматовна
  8. Делопроизводитель –Ажибаева Гульзия Усенхановна
  9. Кітапханашы –Карибаева Айгул Сексеновна
  10. Тәлімгер-Кумарова Гүлнұр Төреғалиқызы
  11. Медбике-Шаймагамбетова Гульнар
  12. Психолог –Тащанова Гүлсамал Айтқалиқызы
  13. Физика және химия  каб лаборанты-Контаева Клара Куандыковна
  14. Информатика каб лаборанты Рыскалиева Гаухар Мукановна
  15. Ағаш және темір өндеу каб меңгерушісі Алдонгаров Кунанбай Дарибаевич
  16. Ұзартылған күн тобының жетекшісі:  Кушкимбаева  Тогжан  Кубайдуллаевна
  17. Бас есепші- Магзумова Гулжанат Жумабаевна
  18. Есепші –Карашева Алтын Отызбековна
  19. Шаруашылық ісі жөніндегі орынбасары-Айтанатова Айнур Амантаевна

Классные руководители

  1. 1 «а» класының жетекшісі- Жайкова Акмарал Асылбековна
  2. 1 «ә» класының жетекшісі- Есенгазина Гульмира Рахимбековна
  3. 2 «а» класының жетекшісі-Итібаева Жансая Қуанышбекқызы
  4. 2 «ә» класының жетекшісі-Бекмұратова Нұргүл Мейрамбайқызы
  5. 3 «а» класының жетекшісі-Жубангарина Алма Болатовна
  6. 3 «ә» класының жетекшісі-Кузембаева Маруса Бисембаевна
  7. 4 «а» класының жетекшісі-Мамбетова Анар Алгиновна
  8. 4 «ә» класының жетекшісі-Докина Жаннат Танбаевна
  9. 5 «а» класының жетекшісі-Алдажар Мейрамгүл Алдажарқызы
  10. 5 «ә» класының жетекшісі-Мақсатқызы Айтолқын
  11. 6 «а» класының жетекшісі-Бекмағанбетова Гулназ Куандыковна
  12. 6 «ә» класының жетекшісі-Сахингалиева Асемгуль Талапкалиевна
  13. 7 класының жетекшісі- Серікқалиқызы Әсем
  14. 8 «а» класының жетекшісі- Ажибаева Гульзия Усенхановна
  15. 8 «ә» класының жетекшісі-Сейлханова Айзат Умирбаевна
  16. 9 класының жетекшісі-Жумагазина Жансауле Максотовна
  17. 10 класының жетекшісі-Акимжанова Гүлсезім Асанханқызы
  18. 11 класының жетекшісі-Мухамбетова Гульбану Ергалиевна